Till huvudsidan...

Kontaktinformation

Styrelsen 2016–2017

 

Kontaktinformation
Postadress:
sfft, c/o Charlotta Westberg
Bondegatan 5
343 30 Alvesta

 

 

 

 

77 15 33-7,
Svenska föreningen
för familjeterapi (sfft)

 
     

Ordförande
Charlotta Westberg
charlotta.westberg@vaxjo.se

Sydost

Kassör
Ronny Axelsson
ronny.axelsson@home.se
Södra

Kontaktperson annonser på hemsidan.

Sekreterare
Jörgen Gunnarsson
jorgen.gunnarson@hotmail.com
Dalarna

     

Informationssekreterare
Susan Hanshoff
susan.hanshoff@gmail.com

Stockholm, SFFST

Ledamot
Lena Lang
lenamlang@hotmail.com
Västra, FTFVS

Ledamot
Ulrica Holmbom

ulricaholmbom@gmail.com
Norr

     

Ledamot
Kerstin Lodén Gustafson
kerstin.loden.gustafson@gmail.com
FAMÖS

Ledamot
Ann-Helene Nilsson
ann-helene.nilsson@telia.com
Mitt

Vetenskaplig sekreterare
Ingegerd Wirtberg

ingegerd.wirtberg@sfft.se
Västra

     

Ledamot
Crister Eriksson
crister.eriksson@ahs.ax
Åland

Redaktör SFT
Mårten Blom af Ekenstam

sftred@telia.com

Redaktör SFT
Anita Blom af Ekenstam
sftred@telia.com

     

    Styrelseprotokoll


Styrelsen   |  Resursgrupp   |  Stadgar   |  Etiska riktlinjer Syfte

 

Till huvudsidan... 

Till förstasidan     Tillbaka en sida      Sidans topp     Länkar     Kontaktinformation     Bli medlem     Nyheter     Artiklar om familjeterapi     Kurser och konferenser     English version

 

Copyright © sfft   2012-03-04   Web: Informationssekreterare